Právě si prohlížíte ukázkovou stránku, která byla vytvořena automaticky během instalace WordPressu. Stránky se liší od příspěvků zejména tím, že obsahují nějaký statický text a jsou zobrazovány na stále stejném místě webu (u většiny šablon jde o navigační menu). Lidé obvykle nejdříve vytvářejí základní informační stránky, kde se představí návštěvníkům webu a seznámí je se svými záměry. Může to být např. něco v následujícím stylu:

Zdravím! Jsem Josef a bydlím v Plzni. Pracuji jako řidič autobusu a po nocích bloguji o, alespoň dle mého, zajímavých věcech…

…a nebo něco takového:

Společnost XYZ byla založena v roce 1989 a již od počátku nabízí svým zákazníkům vynikající výrobky pro kedsicosi. XYZ se soustředí především na kvalitu a detail za použití nejnovějších technologií a se zajištěním vysoké životnosti. Firma sídlí v Kocourkově a zaměstnává více než 300 profesionálů ve různých oblastech.

Pokud s WordPressem právě začínáte, měli byste se nejdříve přihlásit do administrace a tuto stránku smazat (nebo upravit). A nic už vám také nebrání vytvářet další obsah webu v podobě nových stránek a příspěvků. Doufáme, že budete se správou webu v redakčním systému WordPress spokojeni!

Physical Storytelling & Puppetry workshop with Husam Abed
19:30 – 21:00 /15+/
Fyzické divadlo a loutkářství pod vedením kladenského divadelního ředitele a pedagoga Husama Abeda. Workshop si klade za cíl vytvořit zábavný, inspirativní a bezpečný prostor pro sebevyjádření a komunikaci. Workshop zahrnuje kreativní práci s pohybem, hlasem a divadelní improvizací. Součástí jsou také hudební a rytmické projevy. Workshop probíhá v angličtině.
Maximální kapacita 12 osob.
150 Kč/ lekce, od ledna 2022, na půdě. 
Přihláška: Husam Abed, mail: 
Dafapuppettheater@gmail.com / husamabed5@gmail.com